Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Běžná cena 9 190 Kč
Vyberte si dárek zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Polohovací lavice UB100 Tunturi Centuri Utility Bench. Lavice TUNTURI Utility Bench je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají posilovací lavičku, s níž můžete trénovat celé tělo. UB100 je užitková lavice s různými možnostmi: můžete na ní procvičit břišní svaly, svaly nohou a používat ji jako standartní posilovací lavici.
Nastavitelné opěradlo a sedadlo:
Rozvíjejte nohy:
Výhody:
Ergonomie:
Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training:
Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma!
Aplikace jsou produkty třetích stran a neneseme za ně žádnou zodpovědnost
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kopače | 200 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ano |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 65 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 167 cm |
| Hmotnost stroje | 21 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ano |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ano |
Katalogové číslo 22CSUB1000
Záruka 2 roky záruka
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kopače | 200 kg |
| Maximální nosnost stroje | 200 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ano |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 65 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 167 cm |
| Hmotnost stroje | 21 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ano |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ano |
Katalogové číslo: 22CSUB1000
Záruka 2 roky záruka
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .