Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Dvouplášťový stan YATE DACOTA pro 2-3 osoby se samonosnou vnitřní konstrukcí a předsíní. Vhodný pro kempování a cyklistiku. Velmi jednoduchá stavba pomocí dvou zkřížených prutů nad hlavní místností a jednoho prutu v předsíni. Pruty a kanálky jsou barevně označené pro jednodušší stavbu.
Prostorná předsíň slouží jako odkladiště materiálu, místo pro vaření za deště a dají se do ní umístit kola. Součástí je i podlážka do předsíně. Stan YATE DACOTA má velká větrací okna, která oceníte v horkých dnech. Okna se uzavírají na suchý zip, takže se nemusíte obávat ani velkých lijáků a větru.
Parametry
| Vnější stan / vodní sloupec: | polyester, 3000 mm H2O |
| Vnitřní stan: | prodyšný polyester |
| Podlážka / vodní sloupec: | polyester 75D, 6000 mm H2O |
| Konstrukce - tyče: | dural, průměr 8,5 mm |
| Kolíky: | ocel |
| Počet vchodů: | 2 |
| Barva: | tmavě modrá/světle modrá |
| Rozměr: | 370 (80+80+180+30) x 200 x 120 cm |
| Rozměr po sbalení: | 60 x 17 x 17 cm |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
Obecné informace o produktu
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2-3 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 4200 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 3000 mm |
Katalogové číslo YATE-ST00428
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Stany > Počet osob
| Počet osob | 2-3 |
Stany > Hmotnost
| Hmotnost | 4200 g |
Stany > Vodní sloupec
| Vodní sloupec | 3000 mm |
Katalogové číslo: YATE-ST00428
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .