Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 3.6.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Sponeta S7-23i je špičkový vnitřní stůl na stolní tenis navržený pro profesionální sportovní kluby, školy i oficiální turnaje. Patří do řady Sponeta S7 a splňuje přísné požadavky Mezinárodní federace stolního tenisu (ITTF). Vyniká svou stabilní konstrukcí, kvalitními materiály a precizním zpracováním, které zajišťuje výborné herní vlastnosti.
Stůl je vybaven 25 mm silnou deskou z prémiového materiálu 3tecWOOD, která je odolná vůči deformacím a poskytuje konzistentní odskok míčku. Hrací plocha je lakovaná speciální modrou barvou s matným povrchem proti odleskům a je vyztužená obvodovým rámem s výškou 60 mm. Konstrukci stolu tvoří pevný rám z ocelových profilů o tloušťce 60x40 mm s práškovým lakováním, doplněný o výškově nastavitelné nohy s rektifikací.
Díky systému snadného skládání a čtyř integrovaným transportním kolečkům (Ø 128 mm) lze stůl pohodlně přesunout i uložit do úsporné vertikální polohy. Mechanismus „snap-lock“ umožňuje bezpečné zajištění při rozložení i složení. Součástí dodávky je také profesionální síť s výškovým nastavením a možností přesného napnutí.
Součástí výrobku je kvalitní držák na síťku a síťka - vše s certifikátem ITTF.
Technické parametry:
Ostatní informace:
Montáž stolu:
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 25 mm |
| Materiál a typ desky | Speciální dřevěná deska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 60 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Obdelníkový profil 60 x 40 mm |
| Barva konstrukce | šedá |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ano |
| Dopínání síťky | ano |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 105 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ano |
| Natáčecí kolečka | ne |
| Přepravní kolečka | Jednoduchá kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost hry jednoho hráče | ne |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo ACR05-G172/722-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 25 mm |
| Materiál a typ desky | Speciální dřevěná deska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 60 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Obdelníkový profil 60 x 40 mm |
| Barva konstrukce | šedá |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ano |
| Dopínání síťky | ano |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 105 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ano |
| Natáčecí kolečka | ne |
| Přepravní kolečka | Jednoduchá kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost hry jednoho hráče | ne |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo: ACR05-G172/722-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .