Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stůl na stolní tenis SPONETA S4-72e je kvalitní stůl určený pro sportovní účely, případně pro náročnější rekreační hráče. Pozinkovaný rám spolu se 5 mm silnou plastovou deskou z melaminu, která má vlastnosti klasické dřevěné desky, umožňují stálé umístění stolu venku (přesto doporučujeme pro prodloužení životnosti nechávat stůl venku pouze od jara do podzimu - sníh a led mohou stůl mechanicky poškodit) bez ohledu na momentální klimatické podmínky. Deska je navíc ještě vyztužená ocelovým rámem 50 mm, který stůl ještě dále zpevňuje.
Stůl na stolní tenis SPONETA S4-72e je možné složit, aniž by bylo nutné demontovat držák na síťku se síťkou. Výhodou tohoto modelu je možnost sklápění desek jen z jedné strany a není potřeba stůl obcházet nebo mít k sobě ještě další pomoc. Pevný rám z profilů 3 x 3 cm dává stolu velkou stabilitu rovnající se vnitřním stolům. 4 pogumovaná kolečka o průměru 128 mm umožňují tichý pojezd a usnadňují manipulaci se stolem.
Rozměry stolu 274 x152,5 x 76 cm v rozloženém stavu, celková šířka ve složeném stavu určeném na manipulaci je 153 cm (184 cm včetně ponechaných držáků na síťku) x 65 cm x 155 cm včetně výšky koleček. Součástí stolu je držák na 2 pálky a 4 míčky.
Součástí stolu je i kvalitní držák na síťku a síťka.
Vyobrazené pálky a míčky nejsou součástí dodávky, ale můžete si je u nás dokoupit.
Technické parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 5 mm |
| Materiál a typ desky | Melamin |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 50 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Čtvercový profil 30 x 30 mm |
| Barva konstrukce | šedá |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držák na pálky a míčky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.2 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 66 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ano |
| Natáčecí kolečka | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojená kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost hry jednoho hráče | ano |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo ACR05-G172366-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 5 mm |
| Materiál a typ desky | Melamin |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 50 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Čtvercový profil 30 x 30 mm |
| Barva konstrukce | šedá |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držák na pálky a míčky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.2 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 66 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ano |
| Natáčecí kolečka | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojená kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost hry jednoho hráče | ano |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo: ACR05-G172366-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .