Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 3.6.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Sponeta S1-43i je cenově dostupný stůl na stolní tenis navržený pro rekreační použití v interiéru. Skvěle se hodí do domácností, škol nebo kluboven, kde oceníte snadnou manipulaci, kompaktní rozměry při skladování a kvalitní zpracování od renomovaného německého výrobce.
Hrací deska Sponeta S1-43i je z 19mm silné dřevotřísky poskytuje solidní odrazové vlastnosti pro rekreační hru. Konstrukce stolu využívá rám z pevného ocelového trubkového profilu o průměru 25 mm s práškovým lakováním, který zajišťuje dobrou stabilitu během hry i při skládání. Každou polovinu stolu lze samostatně sklopit, což umožňuje hru jednoho hráče bez partnera.
Stůl je vybaven čtyřmi otočnými kolečky pro snadný transport a praktickými držáky na pálky a míčky. Síťka je součástí dodávky, je pevně uchycená ke konstrukci a zůstává nasazená i při sklopení stolu, což zjednodušuje manipulaci bez nutnosti demontáže.
Technické parametry:
Ostatní parametry:
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 19 mm |
| Materiál a typ desky | Speciální dřevěná deska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Bez ochranné lišty |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, průměr 25 mm |
| Barva konstrukce | černá |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držák na pálky a míčky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 63 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ne |
| Natáčecí kolečka | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojená kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Možnost hry jednoho hráče | ano |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo KUB05-G171/23K-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 19 mm |
| Materiál a typ desky | Speciální dřevěná deska |
| Barva hrací desky | Modrá |
| Ochranná obvodová lišta desky | Bez ochranné lišty |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, průměr 25 mm |
| Barva konstrukce | černá |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držák na pálky a míčky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 63 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ne |
| Natáčecí kolečka | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojená kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Možnost hry jednoho hráče | ano |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo: KUB05-G171/23K-MO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .