Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Stůl na stolní tenis Sponeta S1-42e, venkovní. Pozinkovaný rám spolu se 4 mm silnou plastovou deskou z melaminu, která má vlastnosti klasické dřevěné desky, umožňují stálé umístění stolu venku (přesto doporučujeme pro prodloužení životnosti nechávat stůl venku pouze od jara do podzimu - sníh a led mohou stůl mechanicky poškodit) bez ohledu na momentální klimatické podmínky.
Stůl na stolní tenis Sponeta S1-42e je možné složit, aniž by bylo nutné demontovat držák na síťku se síťkou. Pevný trubkový rám s průměrem 25 mm dává stolu velkou stabilitu rovnající se vnitřním stolům.
Součástí stolu je držák na síťku, síťka, držák na 2 pálky a míčky. Kolečka umožňující pojezd usnadňují manipulaci se stolem.
Technické parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 4 mm |
| Materiál a typ desky | Melamin |
| Barva hrací desky | Zelená |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 36 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, průměr 25 mm |
| Barva konstrukce | černá |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držák na pálky a míčky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 48 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ne |
| Natáčecí kolečka | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojená kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Možnost hry jednoho hráče | ano |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo KUB05-G172359K-ZE
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Hrací deska
| Tloušťka hrací desky | Tloušťka desky 4 mm |
| Materiál a typ desky | Melamin |
| Barva hrací desky | Zelená |
| Ochranná obvodová lišta desky | Obvodová lišta 36 mm |
Konstrukce stolu
| Příčné zpevnění konstrukce | ano |
| Profil konstrukce stolu | Trubkový profil, průměr 25 mm |
| Barva konstrukce | černá |
Ostatní vlastnosti
| Síťka součástí stolu | ano |
| Výškově stavitelná síťka | ne |
| Dopínání síťky | ano |
| Vybavenost stolu | Držák na pálky a míčky |
Rozměry a hmotnost stolu
| Rozměr složeného stolu | cm |
| Rozměry stolu - výška | 76 cm |
| Rozměry stolu - šířka | 152.5 cm |
| Rozměry stolu - délka | 274 cm |
| Hmotnost stroje | 48 kg |
Manipulace se stolem
| Brzda koleček | ne |
| Pogumovaná kolečka | ne |
| Natáčecí kolečka | ano |
| Přepravní kolečka | Zdvojená kolečka |
| Sklopné hrací desky | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Možnost hry jednoho hráče | ano |
| Dvojí jištění sklopení desky | ne |
Katalogové číslo: KUB05-G172359K-ZE
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .