Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 2.6.
Běžná cena 13 190 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
BH FITNESS X-TRI II je univerzální recumbent rotoped vhodný pro pravidelné domácí tréninky, který kombinuje pohodlí, snadný přístup a účinný magnetický odpor. Je ideální pro osoby s omezenou pohyblivostí, seniory nebo pro rehabilitační cvičení. Stabilní konstrukce, ergonomické sedlo s bederní opěrkou a plynulý chod zajistí maximální komfort i při delších trénincích.
Trenažér je vybaven 10kg setrvačníkem a manuálně nastavitelným magnetickým brzdným systémem v 8 úrovníích zátěže, který umožňuje plynulé a tiché šlapání. Posed lze přizpůsobit díky vertikálnímu nastavení sedla a otočným řídítkům, takže se přizpůsobí různým výškám uživatelů.
LCD displej zobrazuje základní tréninkové údaje jako čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a celkovou vzdálenost.
Pro snadnou manipulaci je rotoped vybaven transportními kolečky, a po tréninku jej lze uskladnit i ve složeném stavu. Maximální hmotnost uživatele je 105 kg.
Chcete vědět, proč si koupit BH FITNESS X_TRI II domů?
Technické parametry:
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 105 kg |
| Hmotnost trenažéru | 22 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ne |
| Možnost naklápění řidítek | ano |
| Nastavení sklonu sedla | ne |
| Horizontální posun sedla | ne |
| Výškové nastavení sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ne |
| Konstrukce rotopedu | Skládací rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupních |
| Hmotnost setrvačníku | 10 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvence otáček | ne |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 100 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 131 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez volnoběhu |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo YF910
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 105 kg |
| Hmotnost trenažéru | 22 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ne |
| Možnost naklápění řidítek | ano |
| Nastavení sklonu sedla | ne |
| Horizontální posun sedla | ne |
| Výškové nastavení sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ne |
| Konstrukce rotopedu | Skládací rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupních |
| Hmotnost setrvačníku | 10 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvence otáček | ne |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 100 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 131 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez volnoběhu |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo: YF910
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .