Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 5.6.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Magnetický rotoped HMS Premium M6995 je ideálním nástrojem pro osobní kardio trénink v domácím prostředí.
Počítač modelu M6995 je vybaven přehledným displejem, který zobrazuje veškeré důležité údaje pro přehledný trénink. Dominantou je matice, která zobrazuje průběh aktuálně zvoleného programu rozděleného do 16-ti časových úseků. Každý sloupeček znázorňuje zvolenou zátěž aktuálního úseku. Kolem matice se nachází jedotlivé údaje: čas tréninku, aktuální rychlost / počet otáček, vzdálenost, výkon / spálené kalorie a tepová frekvence. Pod displejem nalezneme kolejničku pro odložení mobilního zařízení a tlačítka pro obsluhu počítače. Zvolit si můžeme vždy jeden z 23 programů, jde o 12 vestavěných, 4 uživatelsky definované programy a dále o celkem 7 programů pro WATT, H.R.C a Recovery.
Brzdný systém modelu M6995 se skládá z 8-mi kilogramového, zátěžového kola a z automaticky regulované, magnetické brzdy. Toto řešení je tiché, bezúdržbové a díky automatické regulaci má trenažér 16 stupňů zátěže. Tento rozsah umožňuje téměř plynulé nastavení zátěže..
Konstrukce modelu M6995 je vyrobena ze solidní oceli, díky které je nosnost trenažéru až 120 kilogramů.
Řídítka s elektrodami pro snímání srdečního tepu, je možné naklápět. Sedlo je polohovatelné vertikálně do 9-ti poloh a v horizontální rovině je umístěno na kolejnici pro plynulý posun. Vzdálenost středu sedla od pedálů tak jde nastavit v rozsahu 66 - 92 centimetrů. Přední stabilizátor je vybaven kolečky pro snadné přesouvání. Zadní stabilizátor zase nabízí výškově nastavitelné podložky pro vyrovnání trenažéru do roviny.
Funkce počítače:
Parametry:
Rozměr stroje:
Upozornění:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
| Hmotnost trenažéru | 28 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ne |
| Možnost naklápění řidítek | ano |
| Nastavení sklonu sedla | ne |
| Horizontální posun sedla | ano |
| Výškové nastavení sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ne |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 8 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ano |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvence otáček | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 143 cm |
| Šířka trenažéru | 57 cm |
| Délka trenažéru | 109 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída HC |
| Volnoběh setrvačníku | S volnoběhem |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo ABI17-01-041
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
| Hmotnost trenažéru | 28 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ne |
| Možnost naklápění řidítek | ano |
| Nastavení sklonu sedla | ne |
| Horizontální posun sedla | ano |
| Výškové nastavení sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ne |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 8 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ano |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvence otáček | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 143 cm |
| Šířka trenažéru | 57 cm |
| Délka trenažéru | 109 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída HC |
| Volnoběh setrvačníku | S volnoběhem |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo: ABI17-01-041
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .