Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
5 let na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 3.6.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
ProForm Carbon TLX je běžecký pás s motorem o síle 3,9 HP, prostornou běžeckou plochou, kvalitním odpružením ProShox a moderní elektronikou.
Trenažér ProForm Carbon TLX je vybaven 7" displejem s vysokým kontrastem, což usnadňuje kontrolu vašich statistik během tréninku. Zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit trénink vaší aktuální kondici a cílům. Rychlost a sklon jsou elektronicky regulovatelné a můžete si je nastavit buď manuálně či formou přednastavených programů. Až dokončíte trénink, jednoduše sklopíte běžeckou plochu a vytvoříte tím více prostoru.
Běžecký pás ProForm Carbon TLX je kompaktní a snadno ovladatelný trenažér, který v kombinaci s chytrou tréninkovou platformou iFIT nabízí maximálně efektivní a motivační cvičení přímo u vás doma.
Stačí se přihlásit do iFIT na vlastním zařízení, propojit ho s pásem a okamžitě získáte přístup k více než 10 000 tréninkům, včetně největší knihovny outdoorových programů na světě.
Profesionální trenéři vás provedou dechberoucími lokalitami na všech kontinentech, poskytnou rady k technice a udrží vás motivované.
Systém iFIT sleduje vaši výkonnost v reálném čase a automaticky nastavuje rychlost v rozsahu 0–20 km/h i sklon běžecké plochy do 12 %, aby trénink vždy odpovídal vaší aktuální kondici. Ve spojení s Bluetooth hrudním pásem (prodává se zvlášť) dokáže funkce ActivePulse™ upravovat intenzitu cvičení tak, abyste se drželi v optimální tepové zóně.
Hlavní výhody:
Technické parametry:
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 135 kg |
| Hmotnost stroje | 96 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 3.9 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorem |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 152 cm |
| Šířka běžecké plochy | 51 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 150 cm |
| Šířka stroje | 88 cm |
| Délka stroje | 186 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Katalogové číslo PFTL90925-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 135 kg |
| Hmotnost stroje | 96 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 3.9 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorem |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 152 cm |
| Šířka běžecké plochy | 51 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 150 cm |
| Šířka stroje | 88 cm |
| Délka stroje | 186 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Katalogové číslo: PFTL90925-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .