Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
POWER ROLLER TUNTURI s nastavitelnou opěrkou hlavy
TUNTURI Power Roller je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce bezpečně a efektivně posilovat břišní svaly. Díky své ergonomické konstrukci s křivkami a oporami zajišťuje optimální držení těla při cvicích. Tlak vyvíjený během sed-lehů je rovnoměrně rozložen, což minimalizuje zatížení zad i krční páteře.
Součástí konstrukce je měkce polstrovaná opěrka hlavy, kterou lze výškově nastavit nebo úplně odejmout podle individuálních preferencí. Díky tomu si každý uživatel nastaví ideální pozici pro pohodlné a bezpečné cvičení. Boční polštářky pak zvyšují stabilitu při pohybu.
TUNTURI Power Roller váží pouhých 2,3 kg a díky kompaktním rozměrům se snadno skladuje i v menších prostorech. Kovová konstrukce zajišťuje dostatečnou pevnost a životnost i při pravidelném používání.
Využijte Tunturi Training – bezplatnou aplikaci s tisíci animovanými cviky, instruktážními videi a tréninkovými programy, která vám poskytne inspiraci, motivaci i možnost tvorby vlastních plánů. Můžete cvičit samostatně, zapojit se do skupinových lekcí a komunitních výzev, přičemž obsah aplikace se pravidelně rozšiřuje. Aplikace je zdarma ke stažení v App Store a Google Play.
Hlavní výhody:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 62 cm |
| Šířka stroje | 74 cm |
| Délka stroje | 67 cm |
| Hmotnost stroje | 2.3 kg |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo 14TUSFU105
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 62 cm |
| Šířka stroje | 74 cm |
| Délka stroje | 67 cm |
| Hmotnost stroje | 2.3 kg |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ne |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: 14TUSFU105
Záruka 2 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .