Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 3.6.
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilovací věž ACRA HG4800 čtyřpozicová
Posilovací věž ACRA HG4800. Věž je mnohoúčelové zařízení pro komplexní procvičování všech partií těla. Množství stanovišť a důmyslný systém kladek umožňuje minimálně 87 různých druhů cviků na všechny části těla (zádové svaly, bicepsy, tricepsy, nohy a mnoho dalších). Variabilní možnost nastavení různých zátěží až do maxima 91 kg je také dostatečná pro cvičení všech věkových a výkonnostních kategorií. Tato posilovací věž ACRA HG4800 je určená pro domácí využití.
Posilovací věž Acra má strojová zpevněná ložiska ve všech kladkách, ocelová lana o průměru 5 mm určená pro velkou zátěž s umělohmotným potahem proti opotřebení a dostatečně pevnou konstrukci pro možnost využití cvičencem, jakékoliv úrovně.
TECHNICKÝ POPIS:
STANOVIŠTĚ POSILOVACÍ VĚŽE HG4800
OSTATNÍ INFORMACE:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 91 kg |
| Maximální nosnost stroje | 180 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 220 cm |
| Šířka stroje | 250 cm |
| Délka stroje | 220 cm |
| Hmotnost stroje | 210 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ano |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ano |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo ACR05-HG4800
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 91 kg |
| Maximální nosnost stroje | 180 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 220 cm |
| Šířka stroje | 250 cm |
| Délka stroje | 220 cm |
| Hmotnost stroje | 210 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ano |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ano |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: ACR05-HG4800
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .