Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 2.6.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilovací věž HG4700 je jednoduchý víceúčelový posilovací stroj určený pro nenáročné domácí kondiční cvičení. Dvě základní stanoviště a systém kladek umožňují procvičení řady cviků na většinu částí těla. Variabilní možnost nastavení různých zátěží až do maxima 67,5 kg je uspokojí převážně začátečníky všech věkových kategorií.
Upozorňujeme, že stejně jako většina těchto levnějších, kombinovaných modelů věží, nemá ani ACRA HG4700 možnost polohování sedáku či dalších adaptérů, nelze u ní tedy nastavit optimální polohu pro cvičení podle výšky člověka. Pro zákazníky "rozmazlené" z posiloven tedy tyto levné vícestanovišťové věže nejsou většinou uspokojivým řešením.
TECHNICKÝ POPIS:
Rozměry a hmotnost:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 67.5 kg |
| Maximální nosnost stroje | 130 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ano |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 210 cm |
| Šířka stroje | 230 cm |
| Délka stroje | 140 cm |
| Hmotnost stroje | 145 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ano |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo ACR05-HG4700
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 67.5 kg |
| Maximální nosnost stroje | 130 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ano |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 210 cm |
| Šířka stroje | 230 cm |
| Délka stroje | 140 cm |
| Hmotnost stroje | 145 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ano |
| Lavice na břicho | ano |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: ACR05-HG4700
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .