Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilovací lavice bench press ACRA WB3000
Posilovací lavice ACRA WB3000 je víceúčelovým posilovacím strojem, sestava se skládá zvlášť z lavice a stojanu. Lavice umožňuje cvičení s jednoručními činkami i obouční činkou. Díky spoustě cvičebních poloh umožňuje posilování horních partií těla pomocí různých cviků s jednoručními činkami.
Lavici lze nastavit do šikmé polohy k posilování například břišních či zádových svalů. Lze však lavici nastavit také do vodorovné polohy. Dále díky možnosti nastavení různé výšky lavice je možné docílit různé stupně obtížnosti při posilování. Polohování opěrky zad pomocí vodorovné tyče umožňuje položení opěrky do "záporné polohy" - s hlavou nakloněnou dolů.
Na stojanech jsou upevněné otočné kladky (tzv. motýlek), které ještě více doplňují rozmanitost možných cviků na lavici. Speciální pomůcka je benchový pult - podpěra na ruce pro posilování bicepsů a jiných svalů na rukou.
Na nohy je určena kladka, která umožňuje procvičení stehen a lýtek. Díky kladce je možné na lavici provádět spoustu dalších rozmanitých cviků na ruce díky řetízkem propojené otočné hřídeli.
Technický popis:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kladek | 60 kg |
| Maximální nosnost kopače | 60 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 250 kg |
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 140 cm |
| Šířka stroje | 165 cm |
| Délka stroje | 169 cm |
| Hmotnost stroje | 38 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo ACR05-WB3000
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kladek | 60 kg |
| Maximální nosnost kopače | 60 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 250 kg |
| Maximální nosnost stroje | 250 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 140 cm |
| Šířka stroje | 165 cm |
| Délka stroje | 169 cm |
| Hmotnost stroje | 38 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ano |
| Zakopávání | ano |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: ACR05-WB3000
Záruka 2 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .