Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Designově nadčasový bezmotorový pás Sprintbok V2 od značky NOHrD má vyhlazený, zakřivený design rámu z luxusního masivního dřeva a oceli. Díky zakřivenému tvaru poskytuje stroj velmi přirozený pocit při běhu na prostorné běžecké ploše (45 x 160 cm) a navíc je velmi šetrný ke kloubům. Lamely jsou vyrobeny z kaučuku, který tlumí vibrace a zajišťuje tichý zvuk při používání. Rychlost běhu si určujete svým vlastním tempem a proto u tohoto pásu není žádné omezení rychlosti, ani není potřeba pás jakkoliv nastavit.
Běžecký pás Sprintbok V2 se skládá z 62 pohyblivých dřevěných lamel. Díky použití nejkvalitnějších materiálů je Sprintbok téměř bezúdržbový stroj. Svoje výsledky uvidíte na grafickém dotykovém displeji který je součástí pásu. Měření tepu je možné přes hrudní pás s Bluetooth připojením.
Díky svému zpracování skvěle poslouží jak v domácím, tak i plně komerčním prostředí.
Cvičební zařízení od výrobce NOHrD je opravdový unikát, nejenže vám pomůže při budování kondice, nebo spalování nadbytečných kil, ale jejich design zároveň může ozvláštnit každý interiér.
HLAVNÍ VÝHODY:
TECHNICKÉ PARAMETRY:
TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ:
VIDEO:
OSTATNÍ INFORMACE:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Komerční použití - třída S |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 160 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Pohon pásu | Bezmotorové lamelové pásy |
Rychlost a sklon pásu
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 160 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Profesionální systém odpružení |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ne |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Třída SA |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ne |
| Přepravní kolečka | ne |
| Výška stroje | 153 cm |
| Šířka stroje | 86 cm |
| Délka stroje | 180 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo NOH-23124
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Komerční použití - třída S |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 160 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Pohon pásu | Bezmotorové lamelové pásy |
Rychlost a sklon pásu
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 160 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Profesionální systém odpružení |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ne |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Třída SA |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | Grafický dotykový displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ne |
| Přepravní kolečka | ne |
| Výška stroje | 153 cm |
| Šířka stroje | 86 cm |
| Délka stroje | 180 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: NOH-23124
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .