Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 4.6.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Cyklop 4 je produkt společnosti HMS, který umožňuje provádět komplexní trénink celého těla. Cyklop 4 je ideální pro lidi, kteří chtějí zlepšit svou kondici, formovat postavu, nabírat svalovou hmotu a posouvat výkonnost.
Pevná a stabilní konstrukce
Cyklop 4 je vyroben z vysoce kvalitní oceli, která zajišťuje odolnost a pevnost zařízení. Stroj má robustní základnu, která je zárukou vysoké stability konstrukce, a tak můžete trénovat na plno s maximální jistotou a bez obav, že by Cyklop 4 nestačil Vašim limitům. Plynulý a tichý chod kladek a osy multipressu zajišťují kuličková ložiska. Cyklop 4 má také ocelové výztuhy, které zvyšují bezpečnost během tréninku s velkými váhami.
Doporučujeme namazat vodící tyče, nejlépe univerzální strojní vazelínou, případně univerzálním silikonovým olejem. Díky tomu zvýšíte plynulost pohybu a životnost stroje.
Rozsáhlá výbava
Cyklop 4 kombinuje hned několik posilovacích strojů. Základní konstrukce se skládá z:
Široké příslušenství
Součástí dodávky je široké příslušenství, pomocí kterého lze provádět desítky různých cviků:
Cyklop 4 je moderní, funkční a extrémně variabilní posilovací stroj, který díky širokému příslušenství nabízí téměř neomezené možností tréninku. Jediné, co není součástí sady je lavice, sada kotoučů a volná obouruční osa.
Parametry:
Upozornění:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 240 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 270 kg |
| Maximální nosnost stroje | 136 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 216 cm |
| Šířka stroje | 194 cm |
| Délka stroje | 146 cm |
| Hmotnost stroje | 450 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ano |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ano |
| Multipress | ano |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramena | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ano |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Lehce komerční |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo ABI17-51-104
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 240 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 270 kg |
| Maximální nosnost stroje | 136 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 216 cm |
| Šířka stroje | 194 cm |
| Délka stroje | 146 cm |
| Hmotnost stroje | 450 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ano |
| Spodní kladka | ano |
| Protisměrná kladka | ano |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ano |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ano |
| Multipress | ano |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramena | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ano |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Lehce komerční |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: ABI17-51-104
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .