Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 3.6.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Multifunkční posilovací stojan s příslušenstvím HMS KLT21 šedý
Skládací posilovací stojan - Power Rack KLT22 od společnosti HMS byla navržen tak, aby odpovídal současným trendům na trhu a splňoval očekávání nejnáročnějších zákazníků. Rack v této variantě se prodává s dalším vybavením. Kromě hrazdy, háků na činky a bezpečnostních podpěr zde najdete skládací rovnou lavici, adaptér na dipy, nástěnný stojan na činky a držák na osy. Taková sada rozšíří vaše tréninkové možnosti a poskytne vám nové úložné prostory pro vaše vybavení.
Multifunkční trénink na malém prostoru
Power Rack KLT22 je připevněn ke stěně, což zajišťuje jeho stabilitu a bezpečnost. Když jej nepoužíváte, můžete jej snadno složit, takže nezabere mnoho místa. To je obrovská výhoda tohoto zařízení, protože ho mohou používat lidé s omezeným tréninkovým prostorem. Když je stojan složen ke zdi, v nejhlubším bodě, zabírá od stěny pouze 31 cm! Jedno z ramen je opatřeno pneumatickým pístem, který usnadňuje skládání (zvedání) stojanu.
Hrazda a háky na činky
Rack má multifunkční hrazdu na přítahy, která vám díky různým možnostem úchopu umožní rozvíjet zádové, ramenní a prsní svaly. Shyby jsou jedním z nejlepších cviků pro horní část těla, protože zapojují více svalových skupin a zlepšují pohyblivost kloubů. Chcete-li si toto cvičení zjednodušit, stačí použít speciální odporové gumy. Na KLT22 najdete také dva háky na osu, které můžete upevnit v libovolné výšce.
Bezpečnostní podpěry
Součástí Power Racku KLT22 jsou také speciální podpěry, které můžete připevnit k rámu stojanu, abyste zajistili maximální bezpečnost při tréninku s těžkými váhami. Podpěry lze připevnit téměř v libovolné výšce a lze je použít při provádění cviků, jako jsou bench press nebo dřepy s činkou, aniž byste se museli obávat toho, že již nemáte dostatek sil na vytlačení činky zpět do háků. Se stojanem KLT22 můžete posouvat hranice své vlastní síly.
Skládací rovná lavice
Spolu s klecí obdržíte také skládací lavičku, která vám umožní provádět cviky s jednoručkami, odporovými gumami nebo obouručními činkami. Lavička je pohodlná a stabilní a po skončení cvičení ji můžete složit rovnoběžně se stěnou.
Adaptér na dipy
Dalším doplňkem na KLT22 je adaptér na dipy, který se připevňuje k rámu Racku. Dipy jsou účinným cvikem pro tricepsy, ramenní a prsní svaly. Adaptér má pohodlné úchyty a snadno se instaluje i demontuje. Můžete ho namontovat v různých výškách, a tak ho přizpůsobit své výšce. Adaptér na dipy se snadno udržuje a má dlouhou životnost. Obdržíte také speciální nástěnný držák, na který můžete adaptér zavěsit.
Nástěnný stojan na závaží
Se sadou KLT22 umístíte závaží na speciální stojan, který se připevňuje na zeď. Tím ušetříte místo na podlaze a získáte snadný přístup ke kotoučům. Stojan je vyroben z odolných materiálů. Má 6 úchytů, které pojmou kotouče různých průměrů a tlouštěk. Každý držák má gumový kryt, který chrání závaží před poškrábáním a hlukem. Jeho maximální nosnost je až 1000 kg!
Nástěnný stojan na osy
Poslední součástí sady je nástěnný držák, na který lze zavěsit dvě osy. Nakládací osy jsou nezbytným příslušenstvím pro silový trénink k posílení svalů celého těla. Držák umožňuje udržovat osy uklizené a ty tak nezabírají místo na podlaze.
Poznámka: Výška stojanu ve složeném stavu je 276 cm. Pokud chcete využít funkci skládání a vaše místnost je příliš nízká, na vaši žádost vám jej zdarma zkrátíme o požadovanou délku.
Parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 230 cm |
| Šířka stroje | 142 cm |
| Délka stroje | 75 cm |
| Hmotnost stroje | 0 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramena | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ano |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo ABI17-51-121
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 300 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ne |
| Nastavitelný sedák | ne |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ano |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 230 cm |
| Šířka stroje | 142 cm |
| Délka stroje | 75 cm |
| Hmotnost stroje | 0 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ano |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramena | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ano |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ne |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: ABI17-51-121
Záruka 2 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .