Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Mini bike Basic TUNTURI je cvičební doplněk, který velice dobře poslouží i jako rehabilitační pomůcka. Mini bike šetří místo v domácnosti a zároveň je velice snadné s tímto strojem manipulovat a přemisťovat ho. Protože je stroj opravu malý, můžete cvičit například v obýváku při sledování televize nebo čtení knížky.
Mini bike Basic TUNTURI umožňuje šlapání nejen dolními, ale i horními končetinami. Stačí minibike postavit na stůl a zapojit ruce podobným pohybem jako při rotopedu. Tento způsob cvičení je ideální pro posílení ramenního pletence, předloktí a zlepšení mobility v oblasti horních končetin
Obtížnost šlapání se reguluje otočným šroubem, který se dotahuje nebo povoluje dle potřeb člověka. Šlapat je možné oběma směry z pohodlí židle nebo lépe křesla a gauče, které mají nižší výšky a tak jsou nohy a koleno v lepším úhlu
Pro koho je MINI BIKE vhodný:
Technický popis:
VIDEO (na videu je trenažér bílý, ale ve skutečnosti je tento model černý)
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 100 kg |
| Hmotnost trenažéru | 2.3 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ne |
| Možnost naklápění řidítek | ne |
| Nastavení sklonu sedla | ne |
| Horizontální posun sedla | ne |
| Výškové nastavení sedla | ne |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ne |
| Konstrukce rotopedu | Minirotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 0 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Mechanická (přítlačná) brzda |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Výška trenažéru | 28 cm |
| Šířka trenažéru | 42 cm |
| Délka trenažéru | 50 cm |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez volnoběhu |
| Středové složení | Miskový šlapací střed |
Katalogové číslo 14TUSFU382
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 100 kg |
| Hmotnost trenažéru | 2.3 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ne |
| Možnost naklápění řidítek | ne |
| Nastavení sklonu sedla | ne |
| Horizontální posun sedla | ne |
| Výškové nastavení sedla | ne |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ne |
| Konstrukce rotopedu | Minirotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 0 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Mechanická (přítlačná) brzda |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Výška trenažéru | 28 cm |
| Šířka trenažéru | 42 cm |
| Délka trenažéru | 50 cm |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez volnoběhu |
| Středové složení | Miskový šlapací střed |
Katalogové číslo: 14TUSFU382
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .