Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
MERACH R23 je vodní veslovací trenažér vyrobený z FSC certifikovaného kaučukového dřeva, který spojuje ekologickou konstrukci s autentickým zážitkem z veslování. Robustní rám s nosností až 160 kg a ergonomický design umožňují pohodlné použití i uživatelům vysokým do 200 cm. Díky 12 lopatkám ve vodní nádrži poskytuje odpor vyšší o 45 % než běžné modely a zajišťuje realistický a plynulý trénink.
Veslovací trenažér je vybaven 6vrstvým systémem tlumení, ergonomickým sedadlem, koženou rukojetí a pedály, které zvyšují komfort a bezpečnost. Elektrické vodní čerpadlo usnadňuje změnu odporu, zatímco těsnění EPDM zajišťuje odolnost a zabraňuje úniku vody. Podsvícený LCD displej zobrazuje klíčové tréninkové údaje a Bluetooth připojení umožňuje propojení s aplikací MERACH i dalšími platformami. Prostorově úsporný design umožňuje složení kolejnic nebo vertikální skladování během několika sekund.
Technické informace
Tréninkový počítač
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 34 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Brzdný systém | Vodní brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášlapy na suchý zip |
| Pojezd sedáku | Pojezd PVC bez ložisek |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ne |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 42 cm |
| Šířka stroje | 42 cm |
| Délka stroje | 181 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Katalogové číslo ACR05-MRR23R1
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 34 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Brzdný systém | Vodní brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášlapy na suchý zip |
| Pojezd sedáku | Pojezd PVC bez ložisek |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ne |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 42 cm |
| Šířka stroje | 42 cm |
| Délka stroje | 181 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Katalogové číslo: ACR05-MRR23R1
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .