Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
MERACH R15 je jednoduchý magnetický veslovací trenažér s 16 úrovněmi nastavení zátěže, které umožňují zvolit si intenzitu tréninku podle individuálních potřeb. Díky kolejnici o délce 130 cm je vhodný i pro vyšší uživatele a umožňuje plný rozsah pohybu při veslování. Ergonomický design rukojetí a úhlu kolejnice poskytuje plynulejší a přirozenější zážitek z tréninku, čímž snižuje riziko zranění.
Trenažér je vybaven velkým LCD displejem, který v kombinaci s aplikací MERACH a funkcí Bluetooth poskytuje detailní sledování výkonu v reálném čase. Stabilní konstrukce s nosností až 160 kg a možnost skladování ve svislé poloze dělá z tohoto modelu praktické řešení do každé domácnosti. Součástí je také držák na láhev a nastavitelný držák zařízení.
Technické informace
Tréninkový počítač
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 20 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášlapy na suchý zip |
| Pojezd sedáku | Pojezd PVC bez ložisek |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ne |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 75 cm |
| Šířka stroje | 47 cm |
| Délka stroje | 187 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo ACR05-MRR15B2
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stroje | 160 kg |
| Hmotnost stroje | 20 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášlapy na suchý zip |
| Pojezd sedáku | Pojezd PVC bez ložisek |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Programy řízené tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ne |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 75 cm |
| Šířka stroje | 47 cm |
| Délka stroje | 187 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: ACR05-MRR15B2
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .