Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
MERACH Mini Stepper 2v1 je kompaktní a tichý tréninkový stroj, který vám umožní posílit nohy, hýždě i střed těla kdekoliv – doma i v kanceláři. Díky hydraulickému systému je cvičení plynulé a šetrné ke kloubům, takže se hodí i pro delší a pravidelné používání. Vestavěný LCD displej ukazuje čas, počet kroků i spálené kalorie, takže vždy víte, jak si vedete.
MERACH Mini Stepper 2v1 je vybaven ocelovou konstrukcí s nosností až 150 kg a protiskluzovými pedály, které zajišťují stabilitu i při intenzivnějším tréninku. Twist design aktivuje více svalových skupin, což vede k efektivnějšímu spalování tuků. Pro trénink horní části těla jsou součástí i odnímatelné odporové gumy. Díky kompaktním rozměrům se snadno skladuje a stává se praktickým pomocníkem pro každodenní pohyb.
Technické informace:
Tréninkový počítač:
Srovnání intenzity:
20 minut cvičení na mini stepperu odpovídá:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stepperu | 150 kg |
| Hmotnost stepperu | 6.5 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Ministepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šlapání | ano |
| Frekvence šlapání | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ušlá Vzdálenost | ne |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Počet kroků | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Typ motoru | bez motorový |
Ostatní funkce počítače
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikace | ne |
| Bluetooth komunikace | ne |
| Připojení k PC přes USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení stepperu | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Výška stepperu | 18.5 cm |
| Šířka stepperu | 34 cm |
| Délka stepperu | 37 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Katalogové číslo ACR05-MR2354B2
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stepperu | 150 kg |
| Hmotnost stepperu | 6.5 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Ministepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šlapání | ano |
| Frekvence šlapání | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ušlá Vzdálenost | ne |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Počet kroků | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Typ motoru | bez motorový |
Ostatní funkce počítače
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikace | ne |
| Bluetooth komunikace | ne |
| Připojení k PC přes USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ne |
| Možnost složení stepperu | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ne |
| Výška stepperu | 18.5 cm |
| Šířka stepperu | 34 cm |
| Délka stepperu | 37 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Katalogové číslo: ACR05-MR2354B2
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .