Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 4.6.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HMS Premium ZM1856 je moderní veslařský trenažér komerční třídy, navržený pro intenzivní provoz ve fitness centrech, studiích osobního tréninku i v náročných domácích posilovnách. Robustní konstrukce, pokročilá elektronika a kompatibilita s aplikací Kinomap z něj činí špičkový nástroj pro komplexní trénink celého těla.
Model ZM1856 je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují maximální stabilitu, dlouhou životnost a bezpečnost i při každodenním intenzivním používání. Konstrukce vychází z řešení používaných u profesionálních veslařských trenažérů a poskytuje realistický, plynulý a přirozený pohyb, který věrně simuluje skutečné veslování.
Trenažér je vybaven setrvačníkem o hmotnosti 4 kg, který zajišťuje stabilní chod a optimální odpor pro vytrvalostní i silový trénink.
Základní vlastnosti trenažéru:
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Komerční, lehce komerční, domácí |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 40 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 4 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída SA |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinální nášlapy s možností polohování |
| Pojezd sedáku | Profi pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Programy řízené tepem HRC | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ne |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 114 cm |
| Šířka stroje | 57 cm |
| Délka stroje | 245 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo ABI17-22-305
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Komerční, lehce komerční, domácí |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 40 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 4 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída SA |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinální nášlapy s možností polohování |
| Pojezd sedáku | Profi pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Programy řízené tepem HRC | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ne |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 114 cm |
| Šířka stroje | 57 cm |
| Délka stroje | 245 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: ABI17-22-305
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .