Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Hledáte způsob, jak zůstat aktivní, aniž byste zabírali cenný prostor? Tento kompaktní walking pad HMS LOOP10 je ideálním řešením! Díky minimalistickému designu a snadnému skladování ho jednoduše uložíte pod stůl, postel nebo do rohu místnosti. Je skvělý pro domácí tréninky i kancelářské použití – můžete ho využívat během pracovní doby, třeba při telefonování nebo vyřizování denní agendy.
Kompaktní rozměry a snadné skladování
Díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je LOOP10 velmi snadno skladovatelný. Trenažér lze snadno uschovat zasunutím pod postel, za skříň. Vestavěná transportní kolečka umožňují snadné přemisťování bez námahy. Ideální řešení pro ty, kteří si cení praktičnosti ve svém domácím tréninkovém prostoru.
Moderní technologie na dosah
Pás je vybaven počítačem s funkcemi měření času, vzdálenosti, rychlosti a spálených kalorií. Vestavěný Bluetooth modul umožňuje synchronizaci s mobilními aplikacemi, jako jsou FitShow, Kinomap a Zwift, které nabízejí různé tréninkové programy a sledování pokroku. Připojené mobilní zařízení zároveň slouží jako ovládání, kterým lze měnit rychlost pásu, nebo jej vypnout. Pokud nechcete používat mobilní zařízení, pak je součástí sady klasické dálkové ovládání.
Výkonný motor a široký rozsah rychlostí
LOOP10 je poháněn motorem s maximálním výkonem 1,5 HP (koňských sil) a stálým výkonem 0,75 HP, což zajišťuje plynulý chod v rozmezí rychlostí 0,8–6 km/h. Díky tomuto rozsahu je chodící pás - Walking Pad vhodný jak pro klidné procházky, tak i pro svižnější chůzi. Ideální volba pro ty, kteří chtějí zlepšit svou kondici, pečovat o zdraví nebo do své rutiny zařadit více pohybu.
Stabilita a bezpečnost při cvičení
Běžecká plocha o rozměrech 100 × 40 cm je vyrobena z odolného MDF materiálu, který zajišťuje stabilitu a pohodlí při tréninku. Konstrukce pásu je navržena tak, aby unesla maximální zatížení 100 kg, což zaručuje bezpečnost a spolehlivost i při pravidelném používání.
Ergonomie a stylový design
Černé provedení LOOP10 nejenže dodává pásu moderní vzhled, ale také umožňuje jeho snadné začlenění do jakéhokoli interiéru. Minimalistický design a ergonomické prvky činí běžecký pás intuitivním na ovládání a vizuálně atraktivním.
Parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 20 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Výkon motoru trvalý | 0.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 6 km/h |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 0 cm |
| Šířka běžecké plochy | 0 cm |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ne |
| Přepravní kolečka | ne |
| Výška stroje | 0 cm |
| Šířka stroje | 0 cm |
| Délka stroje | 0 cm |
Katalogové číslo ABI17-19-134
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 20 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Výkon motoru trvalý | 0.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 6 km/h |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 0 cm |
| Šířka běžecké plochy | 0 cm |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ne |
| Přepravní kolečka | ne |
| Výška stroje | 0 cm |
| Šířka stroje | 0 cm |
| Délka stroje | 0 cm |
Katalogové číslo: ABI17-19-134
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .