Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilovací lavice L1217 značky HMS Fitness je kompaktní zařízení, které umožňuje provádět komplexní trénink. Díky četným možnostem nastavení a dodatečnému vybavení v podobě expandérů s úchyty nabízí L1217 ještě větší variabilitu cvičení. Navíc skládací konstrukce činí lavici ideálním řešením pro ty, kteří si cení úspory místa.
Přesné nastavení
L1217 je vybavena třemi úrovněmi nastavení sedáku a šesti úrovněmi nastavení opěrky, kterou lze nastavit v rozsahu od 102° do 195°. Tato konfigurace umožňuje provádět širokou škálu cviků ve vzpřímené, šikmé i vodorovné poloze. Je skvělou volbou pro trénink s činkami nebo osou, která efektivně zapojuje různé svalové skupiny.
Expandéry s úchyty pro rozšíření tréninku
Lavice L1217 je vybavena oky, ke kterým jsou pomocí karabin připojeny 2 expandéry, které umožňují provádět funkční a posilovací cviky. Díky nim může uživatel obohatit svůj trénink o odporová cvičení zaměřená na horní část těla, čímž rozšiřuje možnosti využití tohoto zařízení.
Úspora prostoru
Lavice byla navržena s důrazem na pohodlí uživatele. Transportní kolečka usnadňují přesouvání, zatímco skládací konstrukce umožňuje šetřit místem, když lavici zrovna nepoužíváte. Je to ideální řešení pro domácí trénink, kde je prostor často omezený.
Odolnost a univerzálnost
Díky robustní konstrukci zajišťuje L1217 stabilitu a bezpečnost během tréninku. Je dostupnou volbou pro začátečníky, kteří hledají funkční vybavení splňující jejich potřeby. Univerzálnost a dodatečné prvky činí z L1217 nepostradatelnou součást každé domácí posilovny.
Parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 115 cm |
| Šířka stroje | 40 cm |
| Délka stroje | 135 cm |
| Hmotnost stroje | 12.5 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ano |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo ABI17-53-014
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Komfort cvičení
| Nastavitelná zádová opěrka | ano |
| Nastavitelný sedák | ano |
| Nastavitelný kopač | ne |
| Nastavitelná výška stojanů | ne |
| Nastavitelný peck-deck | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 115 cm |
| Šířka stroje | 40 cm |
| Délka stroje | 135 cm |
| Hmotnost stroje | 12.5 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horní kladka | ne |
| Spodní kladka | ne |
| Protisměrná kladka | ne |
| Předkopávání | ne |
| Zakopávání | ne |
| Kladka na břicho | ne |
| Bicepsová opěrka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsa v sedě | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Přítahy na záda | ne |
| Bradla s přednožováním | ne |
| Lavice na břicho | ne |
| Hyperextenze | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramena | ano |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domácí |
| Možnost složení stroje | ano |
| Transportní kolečka | ne |
Katalogové číslo: ABI17-53-014
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .