Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Běžecký pás HAMMER Walk 2.0 vám pomůže udržet pravidelný pohyb, zlepšit fyzickou kondici a podpořit redukci hmotnosti v pohodlí domova. Trenažér disponuje kompaktní běžeckou plochou o rozměrech 105 x 42 cm s nosností do 120 kg. Kvalitní DC motor s trvalým výkonem 1,25 HP (maximální výkon 1,75 HP) zajišťuje plynulý a tichý chod, který je vhodný i do bytových domů. Rychlost lze regulovat v rozsahu 1–6 km/h s přesností po 0,1 km/h pomocí praktického dálkového ovladače. Pro zvýšení intenzity tréninku je běžecká plocha vybavena manuálně nastavitelným sklonem ve dvou úrovních 0–2,5° (cca 4,4 %).
HAMMER Walk 2.0 je vybaven přehledným LED displejem, který zobrazuje základní údaje o tréninku, jako jsou čas, rychlost, vzdálenost a orientační spotřeba kalorií. Počítač nabízí celkem 13 tréninkových programů, z toho 12 přednastavených programů a 1 manuální program, které automaticky upravují rychlost v jednotlivých intervalech a pomáhají udržet motivaci během cvičení.
Součástí ovládání je dálkový ovladač, který umožňuje snadné spuštění pásu, změnu rychlosti i volbu programu. Běžecký pás je dále vybaven bezpečnostním klíčem pro okamžité zastavení v případě potřeby. Pro snadnou údržbu je součástí balení silikonové mazivo, které pomáhá prodloužit životnost pásu a zachovat plynulý chod.
Pro úsporu místa má běžecký pás velmi nízkou konstrukční výšku pouhých 16 cm a lze jej snadno uložit například pod postel nebo skříň. Díky transportním kolečkům je manipulace se strojem jednoduchá a pohodlná. Běžecký pás je určen výhradně pro domácí použití.
Technické parametry :
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 28 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.75 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.25 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 4.4 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 6 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálně |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 105 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ne |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HB |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 16 cm |
| Šířka stroje | 58 cm |
| Délka stroje | 128 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo 13007
Záruka 2 roky záruka
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 28 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.75 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.25 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 4.4 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 6 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálně |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 105 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ne |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HB |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 16 cm |
| Šířka stroje | 58 cm |
| Délka stroje | 128 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: 13007
Záruka 2 roky záruka
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .