Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Eliptický trenažér/stepper SPOKEY LOTUS+ s moderním designem a optimální parametry pro domácí trénink, ideální pro procvičení celého těla. Během tréninku je zapojena jak dolní, tak i horní část těla a díky jeho konstrukci jsou méně namáhány klouby. A proto jsou vhodné pro seniory i pro osoby s nadváhou. Maximální nosnost trenažéru je 120 Kg.
Model Lotus+ má setrvačník o hmotnosti 7 kg, umístěn do přední části trenažéru, takže je poloha nohou při tréninku přirozenější, což zvyšuje komfort používání produktu. Rozteč nášlapů je 18 cm a délka kroku 57 cm. Odpor se nastavuje ručně v rozsahu 8 stupňů, pomocí otočného kolečka pod rukojetěmi.
Velký a jasný LCD displej usnadňuje sledování parametrů během cvičení. Na displeji můžete kontrolovat čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a celkový počet najetých kilometrů. Výhodou eliptického trenažéru jsou velké pedály, které mají protiskluzovou strukturu. Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci – díky nim můžete snadno přesunout trenažér na požadované místo.
Eliptický trenažér Spokey Lotus+ je určen pro ty, kteří se starají o své zdraví a kondici a současně hledají nejvyšší kvalitu provedení a komfort.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ:
OSTATNÍ INFORMACE:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stepperu | 120 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Stojanový stepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šlapání | ano |
| Frekvence šlapání | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ušlá Vzdálenost | ano |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Počet kroků | ne |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Otočným regulátorem na tlumiči |
| Odpor šlapání tvořen | Magnetická brzda |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikace | ne |
| Bluetooth komunikace | ne |
| Připojení k PC přes USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení stepperu | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 156 cm |
| Šířka stepperu | 62 cm |
| Délka stepperu | 96 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Katalogové číslo SPOK929526
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stepperu | 120 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Stojanový stepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem | ne |
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šlapání | ano |
| Frekvence šlapání | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ušlá Vzdálenost | ano |
| Výkon ve wattech | ne |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ne |
| Počet kroků | ne |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Otočným regulátorem na tlumiči |
| Odpor šlapání tvořen | Magnetická brzda |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikace | ne |
| Bluetooth komunikace | ne |
| Připojení k PC přes USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení stepperu | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška stepperu | 156 cm |
| Šířka stepperu | 62 cm |
| Délka stepperu | 96 cm |
| Napájení | Tužkové baterie |
Katalogové číslo: SPOK929526
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .