Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
SPOKEY ALEAR je zárukou pohodlného tréninku doma – cvičíte kdykoliv chcete! Hmotnost setrvačníku je 8 kg, avšak díky použité technologii OPTIMIZED POWER umožňuje trenažér dosažení stejného výsledku tréninku, stejně jako se setrvačníkem o hmotnosti 10 kg. Magnetický eliptický trenažér zaručuje tichý a plynulý provoz. Na předním hlavním rámu se nachází otočné kolečko pro regulaci 8 úrovní odporu. Díky tomu dokonale přizpůsobíte trénink vaší aktuální kondici.
Efektivní domácí trénink
Eliptický trenažér Spokey ALEAR má konstrukci, která unese uživatele o hmotnosti až 130 kg. Cvičení na eliptickém trenažéru je skvělým způsobem, jak zlepšit svou fyzickou kondici, snížit tělesný tuk a zlepšit celkovou efektivitu těla. Vysoká životnost a výběr použitých materiálů zaručí, že zařízení budete moci využívat po mnoho let.
Kvalita a moderní technologie
Víme, jak je důležité při cvičení sledovat tepovou frekvenci, a proto jsou snímače pulsu umístěny na rukojetích. Hodnotu tepové frekvence můžete sledovat na přehledném displeji s místem pro tablet či telefon. Displej mimo jiné zobrazuje také čas, vzdálenost, počet spálených kalorii a celkovou vzdálenost. Nastavitelná délka kroku umožňuje nastavit si parametry dle vlastních potřeb, výšky a věku. Vestavěná transportní kolečka vám usnadní přemísťování zařízení na požadované místo.
Moderní design, vhodný do každé domácnosti
Díky jedinečnému designu se eliptický trenažér hodí do jakéhokoliv místnosti, včetně domácí posilovny. Díky eliptickému trenažeru Spokey ALEAR se denní cvičení stane potěšením, nikoli povinností!
Technický popis:
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 29 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 130 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ano |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ne |
| Rozteč nášlapů | 22 cm |
| Délka kroku | 32 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupních |
| Systém setrvačníku | 8 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvence otáček | ne |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastová pouzdra |
| Převod setrvačníku | Řemen |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 155 cm |
| Šířka trenažéru | 62 cm |
| Délka trenažéru | 129 cm |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Katalogové číslo SPOK928651
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 29 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 130 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ano |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ne |
| Rozteč nášlapů | 22 cm |
| Délka kroku | 32 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupních |
| Systém setrvačníku | 8 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvence otáček | ne |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastová pouzdra |
| Převod setrvačníku | Řemen |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 155 cm |
| Šířka trenažéru | 62 cm |
| Délka trenažéru | 129 cm |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Katalogové číslo: SPOK928651
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .