Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Eliptický trenažér Mechanický eliptický trenažér HMS H 6512
Eliptický trenažér HMS H 6512 patří mezi levné, základní eliptické trenažéry. Je ideální do domácího prostředí pro nenáročné uživatele. Madla jsou výškově nastavitelná se snímači tepové frekvence.
Tento model disponuje setrvačníkem o hmotnosti 7 kg a manuálním otočným regulátorem pro nastavení odporu. Kliky pedálů jsou jednodílné a jejich střed je uložený miskách s věnečkovými ložisky.
Eliptical rovněž disponuje pevnými i pohyblivými rukojetěmi. Počítač crossového trenažéru HMS H 6512 zaznamenává čas cvičení, rychlost, vzdálenost a spotřebu kalorií a jiné.
Eliptický trenažér HMS H 6512 má pročítač napájený tužkovými bateriemi AA a zobrazuje funkce jako: měření času, rychlosti, spotřebu kalorií, ujeté vzdálenosti a scan.

Parametry:
Funkce počítače:
Upozornění:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 30 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 110 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ne |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ne |
| Rozteč nášlapů | 22 cm |
| Délka kroku | 28 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 7 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Mechanická (přítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvence otáček | ne |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastová pouzdra |
| Převod setrvačníku | Řemen s dopínací kladkou |
| Středové složení | Miskový šlapací střed |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 1.5 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 133 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 92 cm |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Katalogové číslo ABI17-11-011
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 30 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 110 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ne |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ne |
| Rozteč nášlapů | 22 cm |
| Délka kroku | 28 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 7 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Mechanická (přítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvence otáček | ne |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastová pouzdra |
| Převod setrvačníku | Řemen s dopínací kladkou |
| Středové složení | Miskový šlapací střed |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 1.5 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 133 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 92 cm |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Katalogové číslo: ABI17-11-011
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .