Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Alternativy k Eliptický trenažér ACRA BE53E
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Magnetický eliptical ACRA BE53E disponuje magnetickou brzdou, která umožňuje navolit až 16 stupňů zátěže. Váha setrvačníkového kole je 7 kg. Pomocí setrvačníkového kola se magnetickým systémem nastavuje obtížnost cvičení na elipticalu. Tento systém je účinný a zároveň tichý.
Součástí elipticalu ACRA BE53E je jednoduchý integrovaný počítač, který při jízdě měří čas, ujetou vzdálenost, spotřebu kalorií, tep a také rychlost. Dále počítač měří Body fat (měření tělesného tuku), nebo test fyzické kondice (RECOVERY).
Délka kroku je nastavitelná na 32-36 cm, možnost nastavení polohy pedálů pro změnu vzdálenosti vůči řídítkům. Rozpětí mezi lyžinami je 18 cm, rozteč pedálů pak 24 cm.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ:
OSTATNÍ PARAMETRY:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 41 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ano |
| Možnost nastavení délky kroku | ano |
| Držák na lahev | ne |
| Rozteč nášlapů | 24 cm |
| Délka kroku | 36 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 7 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvence otáček | ne |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Kovová pouzdra |
| Převod setrvačníku | Řemen |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 159 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 128 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo ACR05-BE53E
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 41 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ano |
| Možnost nastavení délky kroku | ano |
| Držák na lahev | ne |
| Rozteč nášlapů | 24 cm |
| Délka kroku | 36 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 7 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ne |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvence otáček | ne |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Kovová pouzdra |
| Převod setrvačníku | Řemen |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 159 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 128 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: ACR05-BE53E
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .