PROFORM TDF CBC - Doprodej
Trenažér je po výměně řemene
Trenažer bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
Záruka 3 roky záruka
5 let na rám
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Již 40 let přináší americká značka ProForm Fitness do světa fitness inovativní technologie pomáhající lidem udržet si kondici, zdraví a snadněji dosáhnout svých fitness cílů. Výrobce je držitelem více než 200 patentů a dlouhodobě si udržuje vedoucí pozici na trhu v oblasti domácích fitness trenažérů.
Americkou značku PRO-FORM vlastní společnost ICON fitness, která je rovněž majitelem značky NordicTrack. PROFORM a NodicTrack se snaží stát hlavním tahounem v oblasti masového trhu domácího fitness vybavení. PROFORM a NordicTrack se vyznačují kompatibilitou s aplikací iFIT.
PROFORM TDF CBC - Doprodej
Trenažér je po výměně řemene
Trenažer bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
Cyklotrenažér PROFORM TDF CBC je oficiálním tréninkovým trenažérem Tour de France. Je určený pro aktivní cyklistický trénink, čemuž odpovídá jak mechanika trenažéru, tak rozsah zátěže, který nabízí 16 úrovňový digitální inteligentní odpor.
TDF CBC nabízí kalibrovaný setrvačník o hmotnosti 10 kg zaručující plynulý chod. Řídítka mají vertikálně nastavitelnou pozici. Cyklistické sedlo má také nastavitelnou horizontální i vertikální pozici + sklon sedla. Své tréninkové výsledky můžete sledovat na přehledném LCD displeji.
Stroj má transportní kolečka v přední části trenažéru pro snadnější manipulaci v prostoru a vyrovnávače nerovnosti podlahy pro stabilní polohu.
Nosnost cyklotrenažéru je 115 kg.
Počítač s LCD obrazovkou vám umožní sledovat všechna důležitá data o cvičení, včetně času, vzdálenosti, kalorií, pulsu.
Displej navíc disponuje prostorným protiskluzovým držákem na tablet, který můžete připojit k aplikaci iFit, díky které mnohonásobně rozšíříte programovou nabídku.
Měření tepu je přes hrudní pás o frekvenci 5kHz (pás není součástí balení, ale je možné jej dokoupit).
Cyklotrenažér PROFORM TDF CBC je kompatibilní s aplikací iFit® Coach Ready ™ (automatické sledování statistiky tréninků, vytváření tras přes systém Google Maps ™, tréninky slavných trenérů, atd), které je propojení přes Bluetooth® připojení. Díky této aplikaci máte tak možnost si mnohonásobně rozšířit a zpestřit programovou nabídku.
Více se dočtete v následujícím článku o tréninkové aplikaci iFit.
Zkušební verze licence zdarma na 30 dní a následně je zpoplatněna podle ceníku iFit.
Licenci iFit si u nás mužete dokoupit.
Vyobrazený tablet není součástí dodávky.
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).
Součástí výbavy i bezpečnostní STOP POJISTKA okamžité zastavení při tréninku.
Spinningová kola se vyznačují tím, že nemají volnoběh, z tohoto důvodu je součástí i tato pojistka, která Vám pomůže okamžitě přerušit trénink v případě potřeby bez "došlapávání".
Komfort při jízdě na trenažéru ProForm TDF CBC je to nejdůležitější. Sedlo s rozměrem 26 x 15 cm si upravíte během chvilky jak nahoru a dolů (nastavení až do 26 cm), tak dopředu i dozadu (nastavení až do 15 cm) + sklon sedla.
Maximální výška sedla od pedálů je 78,9 cm a minimální výška je 56 cm. Sedlo je možné zaměnit za jiné.
Výškově nastavit lze také řídítka.
Součástí výbavy je i držák na lahev s vodou. Lahev lze u nás samozřejmě také dokoupit.
Plynulé a tiché cvičení zajišťuje magnetický odpor SMR ™ (Silent Magnetic Resistance), který umožňuje upravit intenzitu vašeho úsilí bez přerušení relace.
Pokud máte doma málo místo a potřebujete po tréninku stroj přesunout na jiné místo, poslouží vám transportní kolečka.
Vyrovnávače nerovnosti zase zajišťují stabilitu a bezpečnost při intenzivním tréninku.
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 115 kg |
| Hmotnost trenažéru | 43 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ano |
| Možnost naklápění řidítek | ne |
| Nastavení sklonu sedla | ano |
| Horizontální posun sedla | ano |
| Výškové nastavení sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ano |
| Konstrukce rotopedu | Cyklotrenažér |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 10 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Mechanická (přítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvence otáček | ne |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 127 cm |
| Šířka trenažéru | 56 cm |
| Délka trenažéru | 145 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez volnoběhu |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo PFEX39420-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Již 40 let přináší americká značka ProForm Fitness do světa fitness inovativní technologie pomáhající lidem udržet si kondici, zdraví a snadněji dosáhnout svých fitness cílů. Výrobce je držitelem více než 200 patentů a dlouhodobě si udržuje vedoucí pozici na trhu v oblasti domácích fitness trenažérů.
Americkou značku PRO-FORM vlastní společnost ICON fitness, která je rovněž majitelem značky NordicTrack. PROFORM a NodicTrack se snaží stát hlavním tahounem v oblasti masového trhu domácího fitness vybavení. PROFORM a NordicTrack se vyznačují kompatibilitou s aplikací iFIT.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 115 kg |
| Hmotnost trenažéru | 43 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontální posun řidítek | ne |
| Výškově stavitelná řidítka | ano |
| Možnost naklápění řidítek | ne |
| Nastavení sklonu sedla | ano |
| Horizontální posun sedla | ano |
| Výškové nastavení sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsnami |
| Držák na lahev | ano |
| Konstrukce rotopedu | Cyklotrenažér |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 10 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Mechanická (přítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Tep dlaňovými senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šlapání | ano |
| Rychlost | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Ujetá vzdálenost | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvence otáček | ne |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Možnost složení | ne |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 127 cm |
| Šířka trenažéru | 56 cm |
| Délka trenažéru | 145 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Třída HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez volnoběhu |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
| Převod setrvačníku | Plochý řemen s dopínací kladkou |
Katalogové číslo: PFEX39420-INT
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .