Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
BrainMax Shilajit & Ashwagandha Gummies 60 bonbónů
Podpora odolnosti a fyzické výkonnosti s pomocí pokladů Ajurvédy. Adaptogeny shilajit a ashwagandha napomáhají lepší odolnosti organismu vůči stresu, co nezklame ani v nejnáročnějších dnech. Ideální volba pro muže i ženy, kteří chtějí mít energii na vše, co je čeká. A třešnička na dortu? Shilajit s Ashwagandhou a kombinací zinku s vitamínem B6 a B12 je doplněk stravy, který oproti očekávání skvěle chutná.
V každém bonbónu najdete kombinaci extraktu z ashwagandhy a vysoce koncentrovaného shilajitu s 50 % kyseliny fulvové, zinku a vitaminů B6 a B12. Tato kombinace není náhodná – synergicky působí na duševní zdraví a relaxaci i kognitivní činnost, koncentrace a imunitní systém. To vše je ukryto ve výborně chutnajícím gumovém bonbónu s příchutí černého rybízu, u kterého by vás ani nenapadlo, že ukrývá shilajit nebo ashwagandhu.
Ashwagandha patří mezi adaptogeny, tedy látky, které pomáhají podpořit obranyschopnost/odolnost organismu vůči stresu. Shilajit je známý svým obsahem kyseliny fulvové a bývá spojován s omlazením, antioxidačními schopnostmi a duševní činností. Jejich kombinace vytváří synergii, která harmonicky propojuje péči o tělo i mysl. V doplňku nechybí ani zinek a vitamíny skupiny B, které přispívají ke zdraví nervového systému.
Pokud jste se někdy odhodlali ochutnat pravý shilajit, víte, že to není žádný gurmánský zážitek. Jeho charakteristická chuť bývá pro mnoho lidí překážkou, i když účinky stojí za to. Proto jsme ho přetvořili do chutné formy gumových bonbónů s příchutí černého rybízu, kde se síla shilajitu snoubí s příjemnou ovocnou chutí – bez kompromisů na kvalitě, ale s maximálním komfortem při užívání. Shilajit už nemusí být o sebezapření. Síla shilajitu bez jeho typické chuti
Výhody suplementace:
Dávkování:
Aktivní látky na 2 bonbony:
| Shilajit 10:1 | 160 mg |
| - z toho Fulvová kyselina | 80 mg |
| Ashwagandha 10:1 | 30 mg |
|
|
3 mg (30 % RHP) |
| Vitamín B6
|
1,4 mg (100 % RHP) |
| Vitamín B12
|
2,5 µg (100 % RHP) |
Výživové hodnoty:
| Energetická hodnota | Na 100 g 1448 kJ / 345 kcal |
43,43 kJ / 10,38 kcal |
| Tuky | 0,13 g |
|
| Sacharidy | 84,68 g |
|
| - z toho cukry | 58,62 g |
|
| Bílkoviny | 0,19 g |
|
| Sůl | 0,15 g |
|
Složení na jeden bonbon:
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ne |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ano |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ne |
| Vitamin E | ne |
| Hořčík / magnesium | ne |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ne |
| Vlasy, nehty a pleť | ano |
| Podpora trávení | ano |
Funkce
| Imunita | ano |
| Podpora trávení | ano |
| Proti křečím | ne |
| Mozková činost | ano |
| Regenerace | ne |
| Játra | ano |
Katalogové číslo BRA-67260
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ne |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ano |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ne |
| Vitamin E | ne |
| Hořčík / magnesium | ne |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ne |
| Vlasy, nehty a pleť | ano |
| Podpora trávení | ano |
Funkce
| Imunita | ano |
| Podpora trávení | ano |
| Proti křečím | ne |
| Mozková činost | ano |
| Regenerace | ne |
| Játra | ano |
Katalogové číslo: BRA-67260
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .