Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
BrainMax Joint Collagen Complex broskev-marakuja 225 g
BrainMax Joint Collagen Complex je funkční kolagenový nápoj s osvěžující příchutí broskev & marakuja, který kombinuje hydrolyzovaný rybí kolagen Naticol®, MSM, kyselinu hyaluronovou a vitamín C ve formě askorbátu vápenatého. Vytvořen pro každodenní podporu kloubů, kostí a přirozené syntézy kolagenu.
BrainMax® Joint Collagen Complex spojuje funkčnost s každodenní pohodou. Díky osvěžující broskvovo-marakujové příchuti se z něj stává oblíbený nápoj, který si snadno zařadíte do svého denního režimu. Neobsahuje žádné zbytečné balastní látky a postačí pouze jedna odměrka rozmíchaná ve sklenici vody. Přírodní chuť v kombinaci s účinnými látkami představuje pohodlnou alternativu ke klasickým kapslím nebo tabletám.
Výhody BrainMax® Joint Collagen Complex:
Dávkování:
Složení:
| Složení | Množství v jedné dávce | %RHP* |
|---|---|---|
| Rybí kolagen Naticol® | 5100 mg | *** |
| MSM prášek | 1000 mg | *** |
| Vitamin C (jako askorbát vápenatý) | 80 mg | 100 % |
| Kyselina hyaluronová | 60 mg | *** |
| * % denní referenční hodnoty příjmu ** denní referenční hodnota příjmu není stanovena |
||
Nutriční hodnoty:
| Energetická hodnota | 1580,6 kJ / 391 kcal |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 8,4 g |
| - z toho cukry | 0,61 g |
| Vláknina | 1,51 g |
| Bílkoviny | 63,39 g |
| Sůl | 0 g |
Složení:
Parametry
Obsahuje
| Glukosamin | ne |
| MSM | ano |
| Kolagen typ I | ano |
| Chondroitin | ne |
| Kolagen typ II | ano |
| Kolagen typ III | ano |
| Vitamin C | ano |
| Hydrolyzovaný kolagen | ne |
| Kyselina hyaluronová | ano |
Kategorie
| Kategorie | Komplexní kloubní výživa |
Katalogové číslo BRA-64029
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Obsahuje
| Glukosamin | ne |
| MSM | ano |
| Kolagen typ I | ano |
| Chondroitin | ne |
| Kolagen typ II | ano |
| Kolagen typ III | ano |
| Vitamin C | ano |
| Hydrolyzovaný kolagen | ne |
| Kyselina hyaluronová | ano |
Kategorie
| Kategorie | Komplexní kloubní výživa |
Katalogové číslo: BRA-64029
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .