Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Běžná cena 33 990 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Běžecký trenažér BH FITNESS RX3 je kompaktní, výkonný a ideální pro pravidelné domácí využití. Díky motoru o výkonu 2,75 HP dosahuje rychlosti až 18 km/h a nabízí 12 úrovní elektronicky ovládaného sklonu pro všestranný trénink chůze i běhu. Běžecká plocha o rozměrech 125 × 45 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný krok a spolu s odpružením pomocí 6 elastomerů šetří klouby při dopadu.
Ovládací konzole BH FITNESS RX3 je vybavena přehledným LED displejem s možností naklonění pro optimální čitelnost během tréninku. Nechybí rychlé volby rychlosti a sklonu, dlaňové snímače tepové frekvence v madlech a také konektivita Bluetooth FTMS, která umožňuje propojení s oblíbenými tréninkovými aplikacemi jako Kinomap, MyHomeFIT či Zwift. Pás dále disponuje držákem na tablet nebo smartphone, takže můžete během běhu sledovat videa či poslouchat hudbu.
Pro snadnou manipulaci je trenažér vybaven transportními kolečky a sklápěcím mechanismem, díky kterému jej po tréninku jednoduše uložíte do úsporné vertikální polohy. S nosností 110 kg je vhodný pro široké spektrum uživatelů.
Hlavní výhody:
Technické parametry:
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 110 kg |
| Hmotnost stroje | 62 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.75 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 18 km/h |
| Regulace sklonu | Motorem |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 125 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | Multi-LED display |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 142 cm |
| Šířka stroje | 73 cm |
| Délka stroje | 157 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo G6478
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 110 kg |
| Hmotnost stroje | 62 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.75 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 18 km/h |
| Regulace sklonu | Motorem |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 125 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | Multi-LED display |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 142 cm |
| Šířka stroje | 73 cm |
| Délka stroje | 157 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: G6478
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .