BH FITNESS i.Super Khronos - Doprodej
Stroj byl vrácen ve 14 dnech
Stroj bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám
Běžná cena 34 990 Kč
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
BH FITNESS i.Super Khronos - Doprodej
Společnost BH Fitness byla založena v roce 1985 a dnes je největším evropským výrobcem strojů pro komerční a domácí fitness. Produkty značky BH Fitness získaly řadu evropských ocenění a jsou zastoupeny ve více než 65 zemích po celém světě.
Hlavním znakem společnosti BH Fitness je originální design, inovace, vynikající poměr funkcí, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdělen do 4 produktových řad (Home, Movemia, SK Line, LK Line) lišících se svým zaměřením.
Stroje řady Light Commercial jsou navrženy tak, aby vydržely i lehce komerční provoz. Stroje jsou testovány pro užívání přes 20 hodin týdně.
Stroj byl vrácen ve 14 dnech
Stroj bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
BH Fitness i.Super Khronos je eliptický trenažér s vysokým výkonem pro intenzivní trénink doma i v lehce komerčním prostředí.
Velmi kvalitní mechanika a robustní konstrukce zaručují dlouhou životnost a naprosto tichý chod stroje. Odpor je vytvářen magnetickou brzdou a jeho nastavení je možné elektronicky v 24 úrovních. Plynulost trenažéru i při vysokém zatížení zajišťuje setrvačníkový systém o hmotnosti 35 kg.
Délka kroku je univerzální 51 cm a rozteč pedálů je 11 cm. Pedály jsou z kvalitního plastu s protiskluzovou plochou.
Eliptický trenažér BH Fitness i.Super Khronos je vybaven přehledným počítačem držákem na tablet/smartphone, senzory na měření tepové frekvence, transportními kolečky a vyrovnávači nerovnosti.
Nosnost eliptického trenažéru je 150 kg.
Přehledný počítač s modře podsvíceným LCD displejem zobrazuje hodnoty, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, výkon, otáčky a tepovou frekvenci.
Počítač je vybaven širokou nabídkou programů. Využívat můžete 12 přednastavených programů pro budování kondice a spalování tuků. Nechybí ani 4 uživatelské programy, 4 HRC programy, fitness test a watt program.
HRC program - řízený dle tepové frekvence, v závislosti na parametrech cvičence se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení vybraného pulsu ve vybrané zóně.
Součástí počítače je držák na tablet/smartphone.
Tento model nabízí zabudovanou technologii i.Concept, která umožňuje propojení trenažéru s tabletem/smartphonem prostřednictvím bluetooth. Následně můžete využívat řady tréninkových aplikací, jako je Kinomap, Run on Earth, Tread monitor a další.
Využijte aplikaci Strava, díky které si můžete zaznamenávat své pokroky. Přečtěte si další informace o aplikaci Strava a kontrolujte svůj pokrok. Aplikaci můžete stáhnout pro Android a pro iOS.
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

Tepovou frekvenci je možné měřit dvěma způsoby. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu přes analogový přenos o frekvenci 5 kHz, či přes bluetooth pás (pouze prostřednictvím tréninkových technologií)
Pokud vám stačí orientační přeměření tepové frekvence, pak si vystačíte s dotykovými senzory tzv. Hand Pulse, na které přiložíte ruce a po chvilce se váš tep zobrazí na displeji stroje.
Hrudní pás není součástí balení, ale můžete si ho dokoupit.
Trenažér je vybaven velkými protiskluzovými pedály, které zajistí bezpečnou a stabilní polohu vaší nohy i při intenzivním tréninku.
Vzdálenost pedálů pouhých 11 cm od sebe zaručuje přirozený a komfortní pohyb, šetrný k vašim kloubům.

Setrvačníkový systém o hmotnosti 35 kg v kombinaci s profesionální technikou kuličkových ložisek vytváří zcela plynulý chod stroje i při maximálním zatížení a pravidelném tréninku.
Díky velikosti a délce stroje je náklon pedálů a pohyb na stroji přirozený a velmi komfortní. Délka kroku 51 cm umožňuje pohodlné šlapání drobnějším i vyšším postavám a minimální rozteč mezi pedály 11 cm vám zaručí pohodlný a přirozený pohyb.
BH Fitness i.Super Khronos je poloprofesionální eliptický trenažér navržen tak, aby vydržel více jak 20 hodin týdně.
Využití najde v prostředí, jako jsou wellness, hotely, školy, apod..
Ilustrativní promo video k eliptickému trenažéru BH Fitness Super Khronos TFT.
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 74 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Lehce komerční, domácí |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ne |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ano |
| Rozteč nášlapů | 11 cm |
| Délka kroku | 51 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 35 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvence otáček | ano |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiska |
| Převod setrvačníku | Řemen s dopínací kladkou |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ano |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 170 cm |
| Šířka trenažéru | 64 cm |
| Délka trenažéru | 210 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Katalogové číslo G2487I_1
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Společnost BH Fitness byla založena v roce 1985 a dnes je největším evropským výrobcem strojů pro komerční a domácí fitness. Produkty značky BH Fitness získaly řadu evropských ocenění a jsou zastoupeny ve více než 65 zemích po celém světě.
Hlavním znakem společnosti BH Fitness je originální design, inovace, vynikající poměr funkcí, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdělen do 4 produktových řad (Home, Movemia, SK Line, LK Line) lišících se svým zaměřením.
Stroje řady Light Commercial jsou navrženy tak, aby vydržely i lehce komerční provoz. Stroje jsou testovány pro užívání přes 20 hodin týdně.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 74 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Lehce komerční, domácí |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ne |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ano |
| Rozteč nášlapů | 11 cm |
| Délka kroku | 51 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 35 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvence otáček | ano |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiska |
| Převod setrvačníku | Řemen s dopínací kladkou |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ano |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 170 cm |
| Šířka trenažéru | 64 cm |
| Délka trenažéru | 210 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Katalogové číslo: G2487I_1
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .