Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 28.5.
Běžná cena 23 490 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
BH FITNESS i.HUDSON je všestranný veslařský trenažér určený pro intenzivní domácí trénink, který kombinuje vzduchový a magnetický brzdný systém. Tento hybridní odpor zajišťuje plynulý, tichý a realistický záběr, přičemž nabízí 16 úrovní odporu pro různé typy tréninku – od lehké kondiční zátěže po náročné silové veslování. Díky 21 přednastaveným programům a Bluetooth FTMS připojení můžete stroj propojit s oblíbenými tréninkovými aplikacemi a simulátory, což z tréninku dělá zábavný a motivující zážitek.
Pro větší pohodlí je trenažér vybaven nastavitelnými pedály s bezpečnostními pásky, držákem na tablet nebo telefon a přehledným LED displejem, který zobrazuje všechny důležité údaje, jako je čas, počet záběrů, rychlost, vzdálenost, watty, kalorie či puls.
Robustní konstrukce s nosností až 125 kg a ergonomický posed zaručují stabilitu i při intenzivním použití.
Hlavní výhody:
Technické parametry:
Tréninkový počítač:
Video:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stroje | 125 kg |
| Hmotnost stroje | 33 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 5 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností progr. |
| Brzdný systém | Vzduchovo-magnetická |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášlapy na suchý zip |
| Pojezd sedáku | Pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Programy řízené tepem HRC | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ano |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 89 cm |
| Šířka stroje | 50 cm |
| Délka stroje | 212 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ano |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Katalogové číslo R325
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost stroje | 125 kg |
| Hmotnost stroje | 33 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 5 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností progr. |
| Brzdný systém | Vzduchovo-magnetická |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášlapy na suchý zip |
| Pojezd sedáku | Pojezd s ložisky |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Programy řízené tepem HRC | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelsky nastavitelné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslování | ano |
| Rychlost (km/h) | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Počet záběrů | ano |
| Počet záběrů za minutu | ano |
| Výkon ve wattech | ano |
| Tep srdce | ano |
| Signalizace překročení tepu | ano |
| Zobrazení zátěže na displeji | ano |
| Vzdálenost | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 89 cm |
| Šířka stroje | 50 cm |
| Délka stroje | 212 cm |
| Možnost sklopení stroje | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ano |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Katalogové číslo: R325
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .