Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 let na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již zítra.
Běžná cena 38 990 Kč
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Eliptický trenažér BH FITNESS ATLAS je ideální volbou pro ty, kteří hledají komplexní, dynamický a zároveň intenzivní domácí trénink. Díky extra dlouhé délce kroku 51 cm nabízí plynulý a přirozený pohyb podobný běhu, který zlepšuje aktivaci svalů a snižuje nárazy na klouby. Stroj je vybaven manuálním nastavením sklonu v 5 úrovních, což umožňuje variabilní zatížení a efektivní zapojení různých svalových partií, zejména nohou a hýždí.
Kromě toho disponuje magnetickým brzdným systémem s 32 úrovněmi odporu a 21 přednastavenými programy, díky nimž si snadno přizpůsobíte trénink svým potřebám. Bluetooth FTMS propojení otevírá možnosti pro využití populárních tréninkových aplikací, jako je Zwift, Kinomap nebo MyHomefit, a zpříjemní tak každý trénink. Aplikace pak můžete pohodlně sledovat díky držáku na tablet/telefon.
Díky multifunkčním madlům a malé rozteči pedálů pouhých 9 cm je pohyb pohodlný a ergonomický. Praktická kolečka umožní snadný přesun stroje po cvičení a nechybí ani držák na lahev pro pohodlný pitný režim během tréninku.
Využijte aplikaci Strava, díky které si můžete zaznamenávat své pokroky. Přečtěte si další informace o aplikaci Strava a kontrolujte svůj pokrok. Aplikaci můžete stáhnout pro Android a pro iOS.
Hlavní výhody:
Technické parametry:
Tréninkový počítač:
Video:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 75 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 125 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Manuální sklon ručně |
| Možnost nastavení nášlapů | ne |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ano |
| Rozteč nášlapů | 9 cm |
| Délka kroku | 51 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vpředu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 20 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvence otáček | ano |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiska |
| Převod setrvačníku | Řemen s dopínací kladkou |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 6 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 174 cm |
| Šířka trenažéru | 68 cm |
| Délka trenažéru | 160 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Katalogové číslo G854
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 75 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 125 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Manuální sklon ručně |
| Možnost nastavení nášlapů | ne |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ano |
| Rozteč nášlapů | 9 cm |
| Délka kroku | 51 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vpředu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 20 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možností programů |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ano |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvence otáček | ano |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiska |
| Převod setrvačníku | Řemen s dopínací kladkou |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 6 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 174 cm |
| Šířka trenažéru | 68 cm |
| Délka trenažéru | 160 cm |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Katalogové číslo: G854
Záruka 2 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Dostupnost ND Garantovaná 7 let
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .