Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 5.6.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
LIFEFIT TM1100 je základní běžecký trenažér pro nenáročné domácí prostředí pro občasné využívání. Pás disponuje motorem s trvalým výkonem 0,6 HP (0,44 kw). Odpružená běžecká plocha s rozměry 34 x 100 cm je vhodná spíše pro drobnější postavy s krátkým krokem. Rychlost pásu je regulovatelná a můžete si ji nastavit manuálně nebo formou přednastavených programů do 10 km/h. Pás disponuje nosností 100 kg.
Ovládání trenažéru lze prostřednictvím LCD displeje. Rychlost lze měnit také pomocí "horkých kláves", nebo také na madlech. Displej zobrazuje všechny základní údaje jako jsou: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci. V madlech jsou integrované dlaňové snímače na měření tepové frekvence.
Běžecký pás lze bez problému složit do vertikální polohy s minimálními rozměry 65 x 62 x 123 cm.
Integrovaná kolečka v přední části stroje a možnost složení vám usnadní manipulaci a můžete tak pás přemístit, kam budete potřebovat.
Běžecké pásy LIFEFIT jsou cenově dostupné stroje. Svoji kvalitou jsou doporučovány nenáročným začátečníkům bez pravidelných sportovních návyků pro občasný běh a chůzi. Při intenzivním tréninku mohou vykazovat nižší stabilitu, menší odolnost a kratší životnost, což je důležité zvážit při výběru vybavení na dlouhodobé používání.
Technické parametry
Tréninkový počítač:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 35 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 0.6 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 10 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 100 cm |
| Šířka běžecké plochy | 34 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 112 cm |
| Šířka stroje | 62 cm |
| Délka stroje | 137 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo FB-PAS-TM1100
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 35 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 0.6 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 10 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 100 cm |
| Šířka běžecké plochy | 34 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 112 cm |
| Šířka stroje | 62 cm |
| Délka stroje | 137 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: FB-PAS-TM1100
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .