Běžecký pás TRINFIT Gara T200
Záruka 3 roky záruka
5 let na rám
Alternativy k Běžecký pás HOUSEFIT TEMPO 20
Běžná cena 14 990 Kč
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Montáž u vás doma
Lze objednat v košíku
Servis u vás doma
záruční i pozáruční
Nejširší sportovní
sortiment skladem
Odeslání v den objednání do 15h
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Produkty taiwanské značky HouseFit jsou určené pro domácnosti a nenáročné hobby uživatele, tedy klasické rodinné využití. Tato značka dodává na trh běžecké pásy, eliptické trenažery, rotopedy, posilovací stroje a další. Líbivý design, praktické funkce a cenová dostupnost jsou hlavními devizami této značky.
Běžecký pás HouseFit Tempo 20 je ideální trenažér pro domácí kondiční trénink začínajících běžců.
Pás zaujme především svým elegantním černým designem, prostornou běžeckou plochou o rozměrech 42 x 120 cm a silným motorem s trvalým výkonem 1,75 HP (1,28 kW).
Rychlost je elektronicky regulovatelná a můžete si ji nastavit buď manuálně či formou přednastavených programů do 16 km/h. Sklon běžecké plochy lze regulovat manuálně ve 3 pozicích.
Možnost MP3 připojení pro poslech hudby + zabudované reproduktory.
Vaše klouby při běhání budou v bezpečí díky speciálnímu rámovému odpružení prostřednictvím gumových silentbloků a pro snadnou manipulaci s pásem je možné pás složit do vertikální polohy a přemístit díky transportním kolečkům.
Nosnost trenažéru je 110 kg.

Běžecký pás HouseFit Tempo 20 disponuje přehledným LCD displejem, který vyobrazuje všechny základní údaje jako jsou čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci.
Z programové nabídky je k dispozici 12 přednastavených programů a manuální režim atd..
Dále nabízí možnost připojení MP3 pro poslech hudby prostřednictvím vestavěných reproduktorů, 2 držáky na láhev s vodou a bezpečnostní pojistku pro okamžité zastavení pásu.
V madlech jsou integrovaná madla s dlaňovými snímači tepové frekvence a ovládání rychlosti.
Na počítači jsou i tzv. "horké klávesy" pro nastavení okamžité rychlosti v rozsahu (2, 4, 6, 8, 10, 12).

Běžecká plocha nabízí rozměry 42 x 120 cm a má rámové odpružení prostřednictvím gumových silentbloků pro maximální bezpečí a šetrnost k vašim kloubům při běhání.

Sklon lze nastavit manuálně ve 3 pozicích.
Díky tomu si můžete nastavit sklon dle vašich potřeb pro chůzi i běhání.

Měření tepové frekvence je možné prostřednictvím dlaňových snímačů umístěných na řidítkách.
Měření tepové frekvence vám pomůže dosáhnout vašich vytoužených cílů.

Běžecký pás lze bez problému složit do vertikální polohy s minimálními rozměry 86 x 69 x 134 cm.
Integrovaná kolečka v přední části stroje a možnost složení vám usnadní manipulaci a můžete tak pás přemístit, kam budete potřebovat.
Na sklopení je zapotřebí minimální síly a umožňuje snadnou manipulaci i ženám.

Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 110 kg |
| Hmotnost stroje | 51 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.75 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálně |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 120 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 134 cm |
| Šířka stroje | 69 cm |
| Délka stroje | 147 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo HT-9190HP
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Produkty taiwanské značky HouseFit jsou určené pro domácnosti a nenáročné hobby uživatele, tedy klasické rodinné využití. Tato značka dodává na trh běžecké pásy, eliptické trenažery, rotopedy, posilovací stroje a další. Líbivý design, praktické funkce a cenová dostupnost jsou hlavními devizami této značky.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 110 kg |
| Hmotnost stroje | 51 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.75 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálně |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 120 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ano |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 134 cm |
| Šířka stroje | 69 cm |
| Délka stroje | 147 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: HT-9190HP
Záruka 3 roky záruka
Záruka - prodloužená 5 let na rám
Zajištění servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .