Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 29.5.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Běžecký pás HMS PREMIUM BE 8510-i iRunning
HMS BE 8510-i je elektrický běžecký trenažér vybavený inovativním počítačem s možností připojení mobilního zařízení se systémem Android nebo iOS. Stačí si do svého tabletu stáhnout bezplatnou aplikaci iRunning+ a získat tak přístup do interaktivního a zábavného centra. Aplikace nejen shromažďuje všechny údaje týkající se probíhajícího tréninku – poskytuje také neopakovatelné zážitky díky mapám Google Street View! Hong Kong, New York, Barcelona nebo snad Cote d’Azur? Nové zkušenosti čekají na každém rohu – výběr lokality závisí jen na rozhodnutí uživatele.
Elektrický běžecký trenažér HMS BE 8510-i je masivní, stabilní zařízení přizpůsobené k vedení intenzivního tréninku za domácích podmínek. Jeho konstrukce poskytuje pohodlný tréninkový prostor nejen z důvodu svých rozměrů, ale také systému odpružení zaručujícímu lehkost a pružnost běhu. Po tréninku se dá lehce složit, což ocení osoby, pro které je důležitá úspora prostoru. Ergonomický řídící panel s LCD displejem umožňuje jednoduché upravování tréninkových parametrů.
Běžecký elektrický pás HMS BE 8510-i je charakteristický širokým rozsahem regulace úhlu sklonu a rychlosti – počítač má celkem 99 programů. Pro ulehčení je běžecký trenažér vybaven tlačítky rychlého výběru nastavení umožňujícími jejich změnu bez přerušování tréninku. Elektrický běžecký pás BE8510i HMS je vybaven vstupem Audio, USB portem a slotem pro SD karty, což ve spojení se zabudovanými reproduktory umožňuje trénovat za poslechu oblíbené hudby. Interaktivní funkce zařízení, spolu s jeho atraktivním designem, jistě uspokojí milovníky rekreace a technických novinek.
Technické parametry:
Funkce počítače
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 180 kg |
| Hmotnost stroje | 97 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Výkon motoru maximální | 3.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 22 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 22 km/h |
| Regulace sklonu | Motorem |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 135 cm |
| Šířka běžecké plochy | 54 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ne |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 146 cm |
| Šířka stroje | 86 cm |
| Délka stroje | 190 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-4-030
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 180 kg |
| Hmotnost stroje | 97 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Výkon motoru maximální | 3.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 22 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 22 km/h |
| Regulace sklonu | Motorem |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 135 cm |
| Šířka běžecké plochy | 54 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ne |
| Přednastavené profily trati | ano |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 146 cm |
| Šířka stroje | 86 cm |
| Délka stroje | 190 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-4-030
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .