Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 5.6.
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Chodící trenažér HMS LOOP15 s integrovanými holemi Nordic walking je inovativním modelem pro domácí použití, který se od šedivé konkurence odlišuje dvěmi pohyblivými madly, pomocí kterých můžeme trénovat Nordic walking v klidu domova.
Nordic walking zapojuje do pohybu mnohem více svalů, než běžná chůze, proto je o mnoho efektivnější při spalování tuků a budování kondice než právě běžná chůze. Madla jsou opatřeny písty, které zaručují plynulejší pohyb při minimálním odporu. Maximální rychlost HMS LOOP15 je 6 km/h a její plynulá regulace se provádí pomocí tlačítek na koncích madel. Podlouhlý displej zobrazuje přehledně veškeré potřebné údaje (rychlost, čas tréninku, vzdálenost, počet kroků a počet spálených kalorií).
Při navrhování trenažéru jsme se snažili o co nejužší konstrukci. Výsledkem je rozměr (se sklopenými madly) 147 x 77 x 14 cm. Díky těmto rozměrům dokážete trenažér schovat například pod postel, nebo za skříň. Kolečka na čele LOOP15 Vám úschovu ještě usnadní.
Parametry:
Funkce počítače:
Upozornění:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 40 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 0.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 6 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 120 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 130 cm |
| Šířka stroje | 77 cm |
| Délka stroje | 147 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-19-130
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 40 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 0.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 6 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 120 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej číselný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 130 cm |
| Šířka stroje | 77 cm |
| Délka stroje | 147 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-19-130
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .