Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 5.6.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HMS LOOP14 patří svým designovým provedením mezi nejmodernější trenažéry. Je to elegantní stroj, který doplní moderní vzhled každé domácnosti. Velkou výhodou pásu je jeho vlastnost zprovoznění za pár minut. Trenažér je vybaven madly, které jdou snadno sklopit. Běžecký pás tak můžete uschovat například pod postel, nebo za skříň. Pás je vybavený či kolečka pro snadný transport.
Další předností je tichý chod motoru, velká odpružená běžecká plocha o rozměrech 130 x 48 cm, s možností nastavení sklonu v rozsahu 0 až 12%. Můžete tedy simulovat jak běh po rovině, tak do kopce. Maximální rychlost pásu je 14 km/h. Robustní konstrukce s nosností 120 kg zaručuje vysokou odolnost stroje během cvičení.
Pás je na 6 místech odpružen pomocí silikagelových silentbloků, které snižují zátěž kloubů při běhu.
Pro vaši maximální bezpečnost je běžecký pás HMS LOOP14 vybaven bezpečnostní pojistkou, kterou si jednoduše přicvaknete na oblečení a pás se případně zastaví při jejím odpojení.
Podsvícený LED displej vyobrazuje základní hodnoty jako rychlost, čas, vzdálenost, počet kroků, sklon, nebo počet spálených kalorií. Do madel jsou integrované snímače tepu v rukojetích. Pod displejem jsou umístěna tlačítka pro zastavení a spuštění pásu, změnu rychlosti, sklonu a nastavení programů.
Navíc ale HMS LOOP14 disponuje bezdrátovým spojením Bluetooth pro propojení s mobilní aplikací FitShow, která slouží jako databáze proběhlých tréninků. V telefonu nebo tabletu si tak můžete porovnávat výsledky a sledovat, jak se zlepšujete. V konstrukci jsou zabudovány reproduktory pro poslech oblíbené muziky během tréninku.
V trenažéru jsou zabudovány reproduktory pro poslech oblíbené hudby, nebo sledování filmů a USB konektor pro nabíjení telefonu nebo tabletu během tréninku.
Parametry:
Funkce počítače:
Upozornění:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 57 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.25 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 14 km/h |
| Regulace sklonu | Motorem |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 130 cm |
| Šířka běžecké plochy | 48 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED DOT-Matrix displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 124 cm |
| Šířka stroje | 76 cm |
| Délka stroje | 146 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-19-129
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domácí použití |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 57 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | standardní DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.25 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 14 km/h |
| Regulace sklonu | Motorem |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 130 cm |
| Šířka běžecké plochy | 48 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpružení gumovými silentbloky |
Měřené hodnoty, programy
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky | ne |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ne |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas běhu | ano |
| Rychlost běhu | ano |
| Spálené kalorie | ano |
| Vzdálenost | ano |
| Tep srdce | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizace překročení tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Třída HC |
| Uživatelské paměti | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED DOT-Matrix displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnost sklopení pásu | ano |
| Přepravní kolečka | ano |
| Výška stroje | 124 cm |
| Šířka stroje | 76 cm |
| Délka stroje | 146 cm |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-19-129
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .