Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Alternativy k ACRA BE42
Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Magnetický eliptical ACRA BE42 disponuje magnetickou brzdou, která umožňuje navolit až 8 stupňů zátěže. Váha setrvačníkového kola je 6 kg. Pomocí setrvačníkového kola se magnetickým systémem nastavuje obtížnost cvičení na elipticalu. Tento systém je účinný a zároveň tichý.
Součástí elipticalu ACRA BE42 je jednoduchý integrovaný počítač, který při jízdě měří čas, ujetou vzdálenost, spotřebu kalorií, tep a také rychlost. Dále počítač měří Body fat (měření tělesného tuku), nebo test fyzické kondice (RECOVERY).
Délka kroku je pevná - 34 cm. Rozpětí mezi lyžinami je 19 cm, rozteč mezi pedály tedy 24 cm
Parametry:
Ostatní informace:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 35 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 130 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ne |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ne |
| Rozteč nášlapů | 24 cm |
| Délka kroku | 34 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupních |
| Systém setrvačníku | 6 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Mechanická (přítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvence otáček | ne |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastová pouzdra |
| Převod setrvačníku | Řemen |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 159 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 121 cm |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Katalogové číslo ACR05-BE42
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Rádi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 35 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domácí |
| Nosnost trenažéru | 130 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnost nastavení nášlapů | ne |
| Možnost nastavení délky kroku | ne |
| Držák na lahev | ne |
| Rozteč nášlapů | 24 cm |
| Délka kroku | 34 cm |
| Konstrukce trenažéru | Se setrvačníkem vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupních |
| Systém setrvačníku | 6 kg |
| Regulace zátěže | Manuální otočným regulátorem |
| Brzdný systém | Mechanická (přítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ruční regulace zátěže | ano |
| Přednastavené profily trati | ne |
| Program řízený tepem HRC | ne |
| Zadání cílových hodnot | ano |
| Uživatelské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušní upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| čas šlapání | ano |
| rychlost | ano |
| spálené kalorie | ano |
| ujetá vzdálenost | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvence otáček | ne |
| tep srdce | ano |
| signalizace překročení tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazení zátěže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | třída HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastová pouzdra |
| Převod setrvačníku | Řemen |
| Středové složení | Šlapací střed s ložisky |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportní kolečka | ano |
| Vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Možnost složení stroje | ne |
| Výška trenažéru | 159 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 121 cm |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Katalogové číslo: ACR05-BE42
Záruka 2 roky záruka
Dostupnost ND Standardní
Zajištění servisu Standardní
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .